Minden második autós érintett: ezért akár 52 ezer forintot is fizethet
Továbbra is sok sofőr használ mobiltelefont vezetés közben, pedig a szabályszegés nemcsak komoly baleseti kockázatot jelent, hanem jelentős pénzbüntetéssel is járhat. A szakértők szerint már néhány másodpercnyi figyelemkiesés is elegendő ahhoz, hogy veszélyes helyzet alakuljon
Tovább