Változtat a MOHU: Július 1-től fizetni kell ezért a hulladékért
Jelentős változásra kell készülniük azoknak a magánszemélyeknek, akik építési vagy felújítási munkák után keletkező törmeléket szeretnének leadni a hulladékudvarokban. A MOHU tájékoztatása szerint 2026. július 1-jétől megszűnik az építési-bontási hulladék ingyenes átvétele. Eddig a legtöbb
Tovább