Jó hírt jelentett be a kormány: augusztusban nagyobb összeg érkezik a számlákra
Megjelent a Magyar Közlönyben a pedagógusok 2026-os béremeléséről szóló rendelet. Ennek értelmében a január 1-jétől járó magasabb illetményt, valamint az addig felhalmozott bérkülönbözetet augusztusban egy összegben fizetik ki az érintetteknek. Az intézkedés az állami, egyházi,
Tovább