Kapitány István üzent a lakosságnak: este 6 és 9 között kapcsolják ki a klímát
A rendkívüli hőség miatt fontos felhívást tett közzé Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter. Arra kéri a lakosságot, hogy a következő napokban tudatosabban használják az elektromos berendezéseket, különösen az esti órákban, amikor a villamosenergia-rendszer terhelése
Tovább